Yakadent

Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Sindirim sisteminin giriş aşaması olan ağız, besinlerin dişler tarafından öğütülerek gerekli organlara gönderilmesinde büyük görev yapmaktadır. Vücuda gerekli besinlerin sindirimi aşamasındaki öneminin yanında ağız ve dişlerin sağlık durumu ve görünümleri hem estetik açıdan hem de ses çıkarma açısından oldukça önemlidir.

Ağız ve Diş Sağlığı

Diş Beyazlatma
Ev Tipi Beyazlatma
Ofis Tipi Beyazlatma

Step 1

Yakadent Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Sindirim sisteminin giriş aşaması olan ağız, besinlerin dişler tarafından öğütülerek gerekli organlara gönderilmesinde büyük görev yapmaktadır. Vücuda gerekli besinlerin sindirimi aşamasındaki öneminin yanında ağız ve dişlerin sağlık durumu ve görünümleri hem estetik açıdan hem de ses çıkarma açısından oldukça önemlidir. İnsan sağlığı ağızla başlar ağızda veya dişlerde baş gösteren bir rahatsızlık daha sonra diğer organları da etkileyecek duruma gelebilmektedir. Ağızda oluşan bir rahatsızlık çoğu zaman kalp ve diyabet sorunlarının da habercisi olabilmektedir.

Step 2

Ağız, Diş ve Diş Eti Hastalıkları

Ağız ve diş sağlığı kliniğimizde birçok sağlık hizmeti verilmektedir. Öncelikle ağız ve dişlerin genel bir muayenesi yapılır ve sorunun kaynağının ne olduğunu anlamaya çalışılır. Dişlerde çocukluk ve ergenlik döneminde oluşan çarpıklıkların çeşitli çözümlerle önlenmesi ve tedavi edilmesi sağlanmaktadır. Genel olarak tel tedavisi uygulanarak bu çarpıklıklar giderilir. Diğer bir hizmet ise diş eti hastalıklarıdır. Diş etlerinde iltihaplanma, kızarıklık ve şişmeler, diş eti kanamaları ve diş eti çekilmeleri gibi sorunlar uzman ekibimiz tarafından çözülmektedir.

Step 3

Ağız Diş ve Çene Cerrahisi

Ağız diş ve çene cerrahisi ağız, diş ve çene ile ilgili problemlerin, hastalıkların, yaralanmaların ve deforme olmaların tanısı ve tedavisinin yapıldığı bir cerrahi dalıdır. Kliniğimizde alanında uzman ve profesyonel olan diş hekimlerimiz ile ağız diş ve çene cerrahisi işlemlerimiz oldukça başarılı olmakta ve hastalarımız oldukça memnun kalmaktadır.  

Step 4

Mükemmel Görünüm

Dental İmplant işleminin birçok avantajı bulunmaktadır. Bu avantajlardan en önemlisi de dış görünüştür. Bu implantlar kendi dişiniz gibi durmaktadır ve doğal diş hissini sizlere yaşatır. Ayrıca kemikler ile kaynaşacak biçimde tasarlanmıştır bu sebeple kalıcıdır. Daha da detaylandırmak gerekirse dental implat ile gerçek diş arasında bulunan tek fark gerçek diş olmamasıdır. Dental implant ile gülüşünüz oldukça güzel olacaktır bu da özgüven sahibi olmanıza yardımcı olur.

Step 5

Ağız Sağlığı

Dental implant sayesinde köprü işleminde olduğu gibi komşu olan dişlerin formunun değiştirilmesi ya da küçültülmesi   gerekmektedir. Komşu dişler yapılan implantı destekleyecek bir şekilde değiştirilmediği için uzun süre boyunca ağzınızda sağlıklı bir şekilde kalacaktır. İmplant üzerine yerleştirilen, doğal diş iskeleti olarak görev yapan abutment denilen dayanak ile komşu dişlere zarar verilmeden yeni dişlere sahip olmak mümkündür.  

[bold_timeline_item_button title=”Expand” style=”” shape=”” color=”” size=”inline” url=”#” el_class=”bold_timeline_group_button”]

Türkiye'de
Neden Biz?

https://www.yakadent.com/wp-content/uploads/2021/03/Neden-Biz01-640x640.jpg

Alanında Uzman Diş Hekimleri

https://www.yakadent.com/wp-content/uploads/2021/03/Neden-Biz02-640x640.jpg

Teknolojik Diş Hizmetleri

https://www.yakadent.com/wp-content/uploads/2021/03/Neden-Biz03-640x640.jpg

Uygun Fiyatlara Diş Tedavisi

https://www.yakadent.com/wp-content/uploads/2021/03/Neden-Biz04-640x640.jpg

İstanbul’u Gezme İmkanı

Şimdi ara
0 532 452 74 94

Şimdi ara
0 532 452 74 94

https://www.yakadent.com/wp-content/uploads/2021/02/yakadentLOGO2.png

Kaliteli, ekonomik ve ulaşılabilir sağlık hizmetini toplumun her kademesine ulaştıran, öncülük rolünü üstlenen sağlık merkezi olmayı öngörüyoruz.

Sosyal Medya

Herkesin Ağız ve Diş Sağlığını Önemsiyoruz.

Yakadent Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Tüm hakları saklıdır. 2021

Copyright 2018 by BoldThemes. All rights reserved.

Open chat