DentiCare Dental

Travel Explained

Objectively integrate enterprise-wide strategic theme areas with functionalized infrastructures. Interactively productize premium technologies whereas interdependent quality vectors. Rapaciously utilize enterprise experiences via 24/7 markets.

Great Dental Results

Client Satisfaction
Dental Success
Client Referral

Step 1

Yakadent Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Sindirim sisteminin giriş aşaması olan ağız, besinlerin dişler tarafından öğütülerek gerekli organlara gönderilmesinde büyük görev yapmaktadır. Vücuda gerekli besinlerin sindirimi aşamasındaki öneminin yanında ağız ve dişlerin sağlık durumu ve görünümleri hem estetik açıdan hem de ses çıkarma açısından oldukça önemlidir. İnsan sağlığı ağızla başlar ağızda veya dişlerde baş gösteren bir rahatsızlık daha sonra diğer organları da etkileyecek duruma gelebilmektedir. Ağızda oluşan bir rahatsızlık çoğu zaman kalp ve diyabet sorunlarının da habercisi olabilmektedir.

Step 2

Ağız, Diş ve Diş Eti Hastalıkları

Ağız ve diş sağlığı kliniğimizde birçok sağlık hizmeti verilmektedir. Öncelikle ağız ve dişlerin genel bir muayenesi yapılır ve sorunun kaynağının ne olduğunu anlamaya çalışılır. Dişlerde çocukluk ve ergenlik döneminde oluşan çarpıklıkların çeşitli çözümlerle önlenmesi ve tedavi edilmesi sağlanmaktadır. Genel olarak tel tedavisi uygulanarak bu çarpıklıklar giderilir. Diğer bir hizmet ise diş eti hastalıklarıdır. Diş etlerinde iltihaplanma, kızarıklık ve şişmeler, diş eti kanamaları ve diş eti çekilmeleri gibi sorunlar uzman ekibimiz tarafından çözülmektedir.

Step 3

Ağız Diş ve Çene Cerrahisi

Ağız diş ve çene cerrahisi ağız, diş ve çene ile ilgili problemlerin, hastalıkların, yaralanmaların ve deforme olmaların tanısı ve tedavisinin yapıldığı bir cerrahi dalıdır. Kliniğimizde alanında uzman ve profesyonel olan diş hekimlerimiz ile ağız diş ve çene cerrahisi işlemlerimiz oldukça başarılı olmakta ve hastalarımız oldukça memnun kalmaktadır.  

Step 4

Mükemmel Görünüm

Dental İmplant işleminin birçok avantajı bulunmaktadır. Bu avantajlardan en önemlisi de dış görünüştür. Bu implantlar kendi dişiniz gibi durmaktadır ve doğal diş hissini sizlere yaşatır. Ayrıca kemikler ile kaynaşacak biçimde tasarlanmıştır bu sebeple kalıcıdır. Daha da detaylandırmak gerekirse dental implat ile gerçek diş arasında bulunan tek fark gerçek diş olmamasıdır. Dental implant ile gülüşünüz oldukça güzel olacaktır bu da özgüven sahibi olmanıza yardımcı olur.

Step 5

Ağız Sağlığı

Dental implant sayesinde köprü işleminde olduğu gibi komşu olan dişlerin formunun değiştirilmesi ya da küçültülmesi   gerekmektedir. Komşu dişler yapılan implantı destekleyecek bir şekilde değiştirilmediği için uzun süre boyunca ağzınızda sağlıklı bir şekilde kalacaktır. İmplant üzerine yerleştirilen, doğal diş iskeleti olarak görev yapan abutment denilen dayanak ile komşu dişlere zarar verilmeden yeni dişlere sahip olmak mümkündür.  

[bold_timeline_item_button title=”Expand” style=”” shape=”” color=”” size=”inline” url=”#” el_class=”bold_timeline_group_button”]

Endulge your stay,

Experience Hungary

https://www.yakadent.com/wp-content/uploads/2020/01/budapest-1-640x640.jpg

Where to stay

https://www.yakadent.com/wp-content/uploads/2020/01/what-to-see-640x640.jpg

What to see

https://www.yakadent.com/wp-content/uploads/2020/01/dine-and-wine-640x640.jpg

Dine & Wine

https://www.yakadent.com/wp-content/uploads/2020/01/go-around-640x640.jpg

Go Around

Experience
Dental Holiday!

Experience Dental Holiday!

Creating Smiles

For a Lifetime

DentiCare Studio is a well-established dentist in the heart of Budapest providing excellent dentistry for the whole family. Our priority is making you feel comfortable and at ease in a safe and welcoming environment.

General Dentistry
Competently parallel task researched data process.
Implants
Leverage other resource leveling convergence data.
Dental Surgery
Engage fully tested process top line platform clients.
Alignment
User generated content in real time offshoring.
Teeth Braces
Synthesize integrated schemas with networks.
Whitening
Incubate standards great channels scalable benefits.
Teeth Protection
Evisculate holistic innovation rather than centric data.
Prosthesis
Revolutionize global sources through dental services.

Clinic DirectorAdam Palmer

The qualities of excellent communication and trust form part of our commitment to you and I have carefully chosen a great team of people.

Senior Dental SurgeonXavier Symmonds

Committed to delivering dentistry of the highest quality, Xavier achieved numerous awards over Europe and United States.

Senior OrthodontistKate Seward

Emphatic and enjoying treating a wide range of patients, including children, oral hygiene and education is important to me as to my patients.

The Dental

Professionals

DentiCare Studio is a well-established dentist in the heart of Budapest providing excellent dentistry for the whole family. Our priority is making you feel comfortable and at ease in a safe and welcoming environment.

https://www.yakadent.com/wp-content/uploads/2021/02/yakadentLOGO2.png

Kaliteli, ekonomik ve ulaşılabilir sağlık hizmetini toplumun her kademesine ulaştıran, öncülük rolünü üstlenen sağlık merkezi olmayı öngörüyoruz.

Sosyal Medya

Herkesin Ağız ve Diş Sağlığını Önemsiyoruz.

Yakadent Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Tüm hakları saklıdır. 2021

Copyright 2018 by BoldThemes. All rights reserved.

Open chat