Lamina Porselen 1
Lamina Porselen 2
Lamina Porselen 3
Lamina Porselen

İnsanların hemen hemen her biri, sağlıklı bir ağız yapısına ve güzel bir gülümsemeye sahip olmak istemektedir. Kişilerin ön dişlerinde bulunan çürükler, renk değişiklikleri ya da çarpıklaşma durumları, gülüş güzelliğinin bozulmasına ve kişilerin bu durumdan büyük oranda rahatsız olmasına neden olmaktadır.

Sağlık alanında yapılan yenilikler sonucunda, bu ve bunun gibi sorunların en etkili şekilde tedavi edilebilmesi sağlanmaktadır. Tamda bu noktada, kişilerin özellikle ön dişleri ile ilgili yaşadığı sorunların çözüme kavuşmasında estetik diş hekimleri tarafından sıklıkla kullanılan uygulama lamina porselen diş kaplamalarıdır.

Lamina diş kaplaması kesinlikle diş yüzeyinde aşınmaya neden olmamakta ve kişilerin sağlıklı diş dokusunun korunmasını sağlamaktadır. Merkezimizde hizmet veren alanında uzman hekimler, hastaların muayenelerini tamamlamakta ve lamina porselen diş kaplamalarını bu incelemeler sonucunda tasarlamaktadır.

Lamina Porselen Kaplamaları Hangi Durumlarda Uygulanabilir?

Son derece estetik ve sağlıklı, diş yüzeyine zarar vermeyen bir uygulama olan lamina porselen kaplamaları, firmamız tarafından en profesyonel şekilde tamamlanmaktadır. Merkezimizde hizmet veren diş hekimleri, lamina porselen kaplamalarını aşağıdaki durumlar söz konusu olduğunda tercih etmekte ve uygulama her yaş grubundaki kişilere yapılabilmektedir.

  • Dişlerde kırık ya da aşınma olması halinde
  • Ayrık dişlerin birleştirilmesi sırasında
  • Çarpık dişlerin tedavi edilmesinde
  • Dişlerde şekil ya da yapısal bozukluk bulunması durumunda
  • Renk değişikliği ya da yapı bozukluğu bulunan dişlerin tedavi edilmesinde
  • Diş beyazlatma tedavisinden istenilen sonuç alınamadığı durumlarda lamina porselen kaplamaları tercih edilebilmektedir.

Lamina Porselen Diş Kaplamalarının Avantajları

Lamina porselen diş kaplamaları estetik diş hekimliğinin en gözde uygulamaları arasında ilk sıralarda yer almaktadır. Uygulama yapılan kişilerin ciddi kazanımlar elde etmesini sağlayan tedavinin en önemli avantajı, sorunlu dişlerin normal formuna kavuşması ve son derece estetik bir hal almasıdır.

Lamina porselen kaplamalar pürüzsüz bir dokuya sahiptir. Bu özelliği kişilere uzun süre sorunsuz kullanım avantajı sunmaktadır. Kesinlikle renk değişikliği yapmayan kaplama estetik görünüşü korumaktadır. Kişilerin sağlıklı diş dokularının zarar görmemesini engelleyen bir kaplama türü olan lamina porselen kaplama tedavisi merkezimiz uzmanları tarafından en doğru şekilde yürütülmekte ve uygulamadan yüksek bir verim alınması sağlamaktadır.

 

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar işaretlendi *

https://www.yakadent.com/wp-content/uploads/2021/02/yakadentLOGO2.png

Kaliteli, ekonomik ve ulaşılabilir sağlık hizmetini toplumun her kademesine ulaştıran, öncülük rolünü üstlenen sağlık merkezi olmayı öngörüyoruz.

Sosyal Medya

Herkesin Ağız ve Diş Sağlığını Önemsiyoruz.

Yakadent Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Tüm hakları saklıdır. 2021

Copyright 2018 by BoldThemes. All rights reserved.

Open chat