https://www.yakadent.com/wp-content/uploads/2020/01/what-to-see.jpg

You’ve got a

Reason to Smile

Come and visit our dental agency or simply send us an email anytime you want. We are open to all suggestions from our clients.

Address
Deák Ferenc Street 19,
Budapest, Hungary
Call us
+36 55 540 069
+36 55 544 059
Email us
office@denticare.hu
book@denticare.hu

Latest DentiCare

Announcements

Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
3Nis
Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Sindirim sisteminin giriş aşaması olan ağız, besinlerin dişler tarafından öğütülerek gerekli organlara gönderilmesinde büyük görev yapmaktadır. Vücuda gerekli besinlerin sindirimi aşamasındaki öneminin yanında ağız ve dişlerin sağlık durumu ve görünümleri hem estetik açıdan hem de ses çıkarma açısından oldukça önemlidir.
Ağız Diş ve Çene Cerrahisi
21Eki
Ağız Diş ve Çene Cerrahisi
Ağız diş ve çene cerrahisi ağız, diş ve çene ile ilgili problemlerin, hastalıkların, yaralanmaların ve deforme olmaların tanısı ve tedavisinin yapıldığı bir cerrahi dalıdır. Kliniğimizde alanında uzman ve profesyonel olan diş hekimlerimiz ile ağız diş ve çene cerrahisi işlemlerimiz oldukça başarılı olmakta ve hastalarımız oldukça memnun kalmaktadır.
Dental İmplant
18Ara
Dental İmplant
Ağız ve diş sağlığı alanındaki gelişmelere rağmen pek çok insan diş problemleri ile diş kayıplarına uğramaktadır. Uzun yıllar   boyunca, eksik dişli olan kişiler için bulunan tedavi seçenekleri sadece takma dişler ve köprülerdi. Fakat, günümüzde yepyeni, daha estetik, güvenilir ve daha kalıcı olan bir yöntem bulunmaktadır.
Gülüş Tasarımı
12Ara
Gülüş Tasarımı
İnsanların yüz bölgesinde en fazla dikkat çeken kısım şüphesiz ki dişlerdir. Dişlerin yapısı, sıralanışı ve rengi karşınızda bulunan kişiye, sizler hakkında fikir vermektedir. Bu nedenle insanların neredeyse hepsi, diş ve ağız sağlığına büyük bir özen göstermektedir.
Lamina Porselen
8Ara
Lamina Porselen
İnsanların hemen hemen her biri, sağlıklı bir ağız yapısına ve güzel bir gülümsemeye sahip olmak istemektedir. Kişilerin ön dişlerinde bulunan çürükler, renk değişiklikleri ya da çarpıklaşma durumları, gülüş güzelliğinin bozulmasına ve kişilerin bu durumdan büyük oranda rahatsız olmasına neden olmaktadır.
Pandemide Diş Tedavisi
25Kas
Pandemide Diş Tedavisi
Yakadent ağız ve diş sağlığı Merkezi, alanında uzman doktoralı, yakın ilgi ve profesyonel deneyime sahip personeli ile, hastalarına en iyi tanı ve tedavi hizmeti sunarak yaşam kalitesini artırmayı hedefleyen bir sağlık merkezidir.
Call now

+36 55 540 069

Call now

+36 55 540 069

https://www.yakadent.com/wp-content/uploads/2021/02/yakadentLOGO2.png

Kaliteli, ekonomik ve ulaşılabilir sağlık hizmetini toplumun her kademesine ulaştıran, öncülük rolünü üstlenen sağlık merkezi olmayı öngörüyoruz.

Sosyal Medya

Herkesin Ağız ve Diş Sağlığını Önemsiyoruz.

Yakadent Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Tüm hakları saklıdır. 2021

Copyright 2018 by BoldThemes. All rights reserved.

Open chat