Gülüş Tasarımı

Aralık 12, 2019by admin0
Gülüş Tasarımı 5
Gülüş Tasarımı2
Gülüş Tasarımı 3
Gülüş Tasarımı 4
Happy child playing with toy dentures in dental office

İnsanların yüz bölgesinde en fazla dikkat çeken kısım şüphesiz ki dişlerdir. Dişlerin yapısı, sıralanışı ve rengi karşınızda bulunan kişiye, sizler hakkında fikir vermektedir. Bu nedenle insanların neredeyse hepsi, diş ve ağız sağlığına büyük bir özen göstermektedir.

Güzel bir diş yapısı güzel bir gülümseme demektir ve insanlar çekinmeden doyasıya gülmek istemektedir. Dişlerinde çürük, sararma ya da eksiklik bulunan kişiler her zaman toplum içinde kendini saklamakta ve öz güven problemi ile mücadele etmektedir. Fakat teknolojinin gelişmesinden estetik diş hekimliği de en doğru şekilde nasiplenmiş ve gülüş tasarımı tedavisi sayesinde insanlar çok daha güzel dişlere ve diş yapısına sahip olabilmiştir.

Gülüş Tasarımı Tedavisi

Gülüş tasarımı, farklı nedenler doğrultusunda diş eksikliği, diş renginin değişmesi ya da diş eti çekilmesi gibi sorunlar yaşayan kişilerin yüz şekli ve yapısı göz önüne alınarak, yeni bir görünüme kavuşturulması için yapılan tedavidir. Kişiler bu sayede kendi dişleri gibi görünen yeni ve doğal dişlere sahip olmaktadır. Merkezimiz uzmanları, kişileri tedavi öncesi detaylı bir incelemeye almaktadır. Uygulama kişilerin diş yapısı, diş rengi, dudak yapısı ya da diş eti yapısı gibi detaylar göz önüne alınarak planlanmaktadır. Son derece yenilikçi olan ve kişilerin ihtiyaçlarını en doğru şekilde karşılamayı hedefleyen tedavi merkezimizde, çeşitli etkenler göz önüne alınarak belirlenmektedir. Fiyatlandırma tedaviyi yürütecek hekimin donanımı, kişilerin ihtiyaç duyduğu ekstra işlemler ve muayenede belirlenen öncelikler göz önüne alınarak belirlenmektedir. Sizlerde toplum içinde kendinizi saklamak yerine özgürce gülebilmek için merkezimize gelerek detaylı bir muayeneden geçebilir ve gülüş tasarımı tedavisi sayesinde size en çok yakışan yeni bir gülümsemeye sahip olabilirsiniz.

Gülüş Tasarımı Tedavisi Avantajları

Gülüş tasarımı tedavisini en etkin şekilde yürüten uzmanlarımız, danışanlarına istediklerini vermenin yanı sıra çeşitli birçok avantaj elde etmelerini de sağlamaktadır. Gülüş tasarımı tedavisi avantajlarını şu şekilde sıralayabiliriz.

  • Tedavi sayesinde kişiler doğal ve sağlıklı bir diş yapısına sahip olmaktadır.
  • Gülüş tasarımı tedavisi, kişilerin dişlerinde mevcut olan çarpıklaşma sorununu önlemektedir.
  • Kişiler yapılan işlemler sayesinde çok daha estetik bir görüntüye sahip olmakta ve kaybettikleri öz güvenlerini geri kazanmaktadır.
  • Ayrıca tedavi, kişilerin gündelik yaşantısında herhangi bir olumsuzluk yaratmayacak niteliktedir.

 

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar işaretlendi *

https://www.yakadent.com/wp-content/uploads/2021/02/yakadentLOGO2.png

Kaliteli, ekonomik ve ulaşılabilir sağlık hizmetini toplumun her kademesine ulaştıran, öncülük rolünü üstlenen sağlık merkezi olmayı öngörüyoruz.

Sosyal Medya

Herkesin Ağız ve Diş Sağlığını Önemsiyoruz.

Yakadent Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Tüm hakları saklıdır. 2021

Copyright 2018 by BoldThemes. All rights reserved.

Open chat