Dt. Şükrü

KAHYAOĞLU

Ege üniversitesi-Diş Hekimliği Fakültesi (1998)
RWTH Aechen Universty Center for Bio-Medical Tegnologies certificade programe (2012)
RWTH Aechen Universty Laser Therapy in Dentisry mastership certificade programe (2013)
Straumann Pro arch Canlı cerrahi ve Hands-on kursu (2016)
DSD Consept Hands-on course (2016)
Almanya Center Medical Traınıng certificade programe (2017)
Turkish society of oral implantology XXIX .ınternatıonal scientfic congress (2018)

https://www.yakadent.com/wp-content/uploads/2021/02/Dt.Sukru-KAHYAOGLU.png
https://www.yakadent.com/wp-content/uploads/2021/02/Dt.Sukru-KAHYAOGLU.png
Dental İmplant

Çocuk Diş Hekimliği

Dental Tedaviler

Kanal Tedavisi

Dt. Şükrü KAHYAOĞLU

Bizler 09:00-19:30 hizmetinizdeyiz
+90 216 504 1616
+90 216 504 1666
Bize e-posta gönderebilirsiniz
info@yakadent.com

Çalışma Saatleri

Çalışma saatlerini kontrol ederek bizden rezervasyon yapabilirsiniz.

Yenilikçi, Son Teknolojik Ekipman ve Profesyonel Diş Hekimlerimizle Ağız ve Diş Sağlığınızı Önemsiyoruz

Ağız Diş ve Çene Hastalıkları Cerrahisi: Diş ile ilgili tüm cerrahi işlemlerle birlikte yüz ve çene kemiğindeki tüm patalojilerin cerrahi tedavisi ile ilgilenir. Son yıllarda çene cerrahisinin sınırları daha da genişlemiştir.

Ağız Diş ve Çene Cerrahisi işlemlerin başında çene kemiğindeki kist operasyonları yirmi yaş cerrahisi, ağız içi kanser tedavileri, eklem problemleri, dil ve dudak yaraları ve çene kırıklarının tedavisi gelmektedir.

Cerrahi sonrası kanama, şişlik veya ağrı gibi problemlerle neredeyse hiç karşılaşılmamaktadır. Çünkü gelişen yeni teknikler sayesinde artık minor travmalar ve lazer uygulamaları ile dokulara daha saygılı operasyonlar yapılabilmektedir.

Günümüzde atravmatik cerrahi uygulamalar sayesinde operasyon sırasında hem de operasyon sonrasındaki konfor artmaktadır.

20 Yaş Dişi Cerrahisi: 20 yaş dişleri daha çıkmadan gömülü haldeyken cerrahi olarak çekilmektedir. Çünkü erken dönemde çekilmeyen 20 yaş dişleri çene ve dişler üzerinde ciddi problemlere neden olabilmektedirler. Bu nedenle yirmi yaş dişlerinin doğru zamanda çekilmesi çok önemlidir.

Yirmi yaş dişi cerrahisi yeni materyal ve tekniklerle ağrısız ve problemsiz olarak kolayca yapılabilmektedir. Bu sayede 20 yaş dişi çekimleri korkulu bir rüya olmaktan çıkmıştır. Özellikle bu konuda uzman ağız, diş ve çene hastalıkları cerrahisi için 20 yaş dişi cerrahisi çok basit ve kolaylıkla uygulanabilen operasyonlardır.

Randevu, Fiyat bilgisi ve diğer tüm sorularınız için bize ulaşın:  +90 216 504 1616

Diş Kisti Operasyonu: Dişlerin köklerinde veya çene kemiğinin herhangi bir bölgesinde gelişebilen normalin dışındaki patojen yapılara kist denilir. Kist cerrahisi zorunlu bir işlem olup sadece ilaç kullanımı ile ne yazık ki iyileşme sağlanamamaktadır. Bu nedenle çene cerrahları tarafından sınırları belirlenip bulundukları bölgeden cerrahi olarak çıkarılmaları gerekmektedir. Diş kisti operasyonları zamanında yapılmaz ve kist uzun zaman çene içerisinde kalırsa çene kemiğinde ciddi deformasyonlara neden olabilmektedirler. Bu nedenle tespit edilen kistlerin en kısa sürede çene cerrahı tarafından cerrahi olarak çıkarılmaları gerekir. Cerrahi işlemden sonra düzenli aralıklarla kontrollerinin yapılması çok önemlidir. Bu şekilde diş kistinin neden olduğu kemik kaybının iyileşme süreci izlenmelidir. Bazı kistler çok büyük olup çenenin kırılmasına neden olabilirler. Bu nedenle çene cerrahları işlem öncesinde volumetrik tomografi isteyerek kistin neden olduğu kemik kaybını önceden tespit etmek isterler. 3D tomografi sayesinde çene kistinin sınırları çok net belirlenip cerrahisi de çok daha güvenli bir şekilde yapılır.

https://www.yakadent.com/wp-content/uploads/2021/02/20lik-dis-1.jpg

Yakadent

Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Kaliteli, ekonomik ve ulaşılabilir sağlık hizmetini toplumun her kademesine ulaştıran, öncülük rolünü üstlenen sağlık merkezi olmayı öngörüyoruz.

 • Ağız, Diş ve Diş Eti Hastalıkları
 • Ağız Diş ve Çene Cerrahisi
 • Dental İmplant
 • Ağız ve diş sağlığı kliniğimizde birçok sağlık hizmeti verilmektedir. Öncelikle ağız ve dişlerin genel bir muayenesi yapılır ve sorunun kaynağının ne olduğunu anlamaya çalışılır.
 • Dişlerde çocukluk ve ergenlik döneminde oluşan çarpıklıkların çeşitli çözümlerle önlenmesi ve tedavi edilmesi sağlanmaktadır. Genel olarak tel tedavisi uygulanarak bu çarpıklıklar giderilir.
 • Diş etlerinde iltihaplanma, kızarıklık ve şişmeler, diş eti kanamaları ve diş eti çekilmeleri gibi sorunlar uzman ekibimiz tarafından çözülmektedir. Çoğu zaman ağızdaki kötü kokular ve tatlar da bireyleri rahatsız etmektedir.
 • Ağız ve diş sağlığı merkezi bu hizmetlerin yanında en önemli konu olan diş çürümelerinde de etkili çözümler ile hastaların yanında olmaktadır. Dişin çürüme ve ağrı yapısına göre kanal tedavisi, dolgu ve çekmeler ile sağlıklı bir ağız ve diş eti sağlığı sunmaktadır. Çekilen dişlerin yerine ağzın yapısına uygun olarak yeni dişler boşluklara uygulanarak ağızdaki estetik yapı korunmaktadır.
 • Ağız ve diş sağlığı merkezimizde henüz dişlerde sorun olmadan da ufak belirtiler tespit edilip sorun büyümeden müdahaleler yapılmaktadır. Çocuklara diş fırçalama teknikleri hakkında bilgiler verilerek dişlerin sağlığı çocukluktan korunmaktadır. Bunun yanında ağız ve diş sağlığını korumak için hangi besinlerin tüketilmesi gerektiğine dair bilgiler verilmektedir.
 • Merkezimiz sağladığı hizmetlerle tüm hastalarının yanındadır. Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için iletişim kanallarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Birçok kişi dişlerde yıpranma, aşınma ve çene eklemi ağrısı gibi problemler sebebi ile çene cerrahisine başvurmaktadır.   Yiyeceklerin ısırılması, çiğnenmesi ve yutulması gibi potansiyel sorunlar oldukça geniştir. Konuşmada zorluk, sesli solunum ya da horlama gibi ağız açıklığındaki anormal boyutundan ve şeklinden kaynaklanan bu tip sorunların giderilmesiyle ağız diş ve çene cerrahisi ilgilenmektedir. Uygulama içerisinde bulunan hastalıklar;

 • Çenelerde oluşan tümör ve kistik gibi oluşumların tedavileri
 • Damağa gömülü olan ve komplike dişlerin çekim işlemleri
 • Yüz ve çene bölgesindeki oluşan kırıkların tedavi edilmesi
 • Çene, ağız ve yüz bölgesinde oluşan enfeksiyonların cerrahi olarak tedavi edilmesi
 • Çene ve yüz bölgesinde oluşan ağrıların tıbbi ve cerrahi olarak tedavisi
 • Dental protez yapımı öncesinde yumuşak ve sert olan dokuların cerrahi bir şekilde düzeltilmesi
 • İmplant uygulamaları
 • Ağız, yüz ve çene bölgesindeki fonksiyonel ve estetik bozukluklara sebep olan deformitelerin cerrahi yöntemler ile düzeltilmesi
 • Dudak ve damak yarıklarının tedavisi
 • Kanser tedavisi kapsamı içerisinde uygulanan ilaçlar ve radyoterapiye bağlı olarak çenede oluşan kemik nekrozlarının tedavisi
 • Diş kökenli olan kemik içi lezyonlarının tedavi edilmesi gibi birçok hastalığa ve probleme bakmaktadır.

Ağız ve diş sağlığı alanındaki gelişmelere rağmen pek çok insan diş problemleri ile diş kayıplarına uğramaktadır. Uzun yıllar   boyunca, eksik dişli olan kişiler için bulunan tedavi seçenekleri sadece takma dişler ve köprülerdi. Fakat, günümüzde yepyeni, daha estetik, güvenilir ve daha kalıcı olan bir yöntem bulunmaktadır.

Dental implant yedek diş kökleri anlamına gelmektedir. Doğal dişlerinize benzer şekilde yapılmış olan çıkarılabilir ya da kalıcı (sabit ) dişler için implantlar güçlü bir temel sağlamaktadır. Başka deyiş ile dental implant köprü ya da takma diş gibi diş protezlerinin desteklenmesi amacı ile ağzınıza yerleştirilen yapay bir diş köküdür. Titanyumdan yapılmış, eksik dişler için kök görevi gören, çene kemiğine yerleştirilen vidalardır. Kliniğimiz hizmetleri içerisinde bulunan dental implant uzman cerrahlarımız tarafından oldukça profesyonel şekilde yapılmaktadır.

Dental İmplant işleminin birçok avantajı bulunmaktadır. Bu avantajlardan en önemlisi de dış görünüştür. Bu implantlar kendi dişiniz gibi durmaktadır ve doğal diş hissini sizlere yaşatır. Ayrıca kemikler ile kaynaşacak biçimde tasarlanmıştır bu sebeple kalıcıdır. Daha da detaylandırmak gerekirse dental implat ile gerçek diş arasında bulunan tek fark gerçek diş olmamasıdır. Dental implant ile gülüşünüz oldukça güzel olacaktır bu da özgüven sahibi olmanıza yardımcı olur.

Bizim ile gülümseyen

Hastalarımız

Nurullah Aydın
https://www.yakadent.com/wp-content/uploads/2021/02/Dr.-Esma-DASTA-160x160.png
https://www.yakadent.com/wp-content/uploads/2021/02/Dr.-Esma-DASTA-160x160.png

Ben çok memnun kaldım yurt dışından yabancı misafirlerim geldi implantları yapıldı kendileri çok mutlu ayrıldılar Çok kaliteli bir hizmet var ve hijyenik herkese tavsiye ediyorum.

Ahmet Aslan Demir
https://www.yakadent.com/wp-content/uploads/2021/02/Dr.-Esma-DASTA-160x160.png
https://www.yakadent.com/wp-content/uploads/2021/02/Dr.-Esma-DASTA-160x160.png

2 ve 6 yaşlarında ki iki oğlum için başvurduk klinige, çocuk hastalarla nasıl iletişim kuracaklarını kesinlikle biliyorlar.Hijyen, profesyonel yaklasim, işini iyi yapan insanların olması da cabası. Çocuklu ailelere tavsiye ederiz.

Hediye Guzeltas
https://www.yakadent.com/wp-content/uploads/2021/02/Dr.-Esma-DASTA-160x160.png
https://www.yakadent.com/wp-content/uploads/2021/02/Dr.-Esma-DASTA-160x160.png

İmplantlarımı yapan Emrah beyden çok memnunum aklımdaki bütün soruları cevapladı herşey için teşekkür ederim

Fatma Sezer
https://www.yakadent.com/wp-content/uploads/2021/02/Dr.-Esma-DASTA-160x160.png
https://www.yakadent.com/wp-content/uploads/2021/02/Dr.-Esma-DASTA-160x160.png

Sukru hocanın tavsıyesıne uyarak kaplamalarımı cıkarıp implant taktırdım muthiş bir konformuş gerek hocaların ilgisi gerekse calısanların güleryüzü ile 10 numara 5 yıldız

Zeliha Özkalfa
https://www.yakadent.com/wp-content/uploads/2021/02/Dr.-Esma-DASTA-160x160.png
https://www.yakadent.com/wp-content/uploads/2021/02/Dr.-Esma-DASTA-160x160.png

Dolgularımı yesım hanım yaptı çok memnun kaldım ve pandeminde hassaslar her yer çok temiz tavsiye ediyorum hersey için teşekkürler 😊

Emel ÇATALKAYA
https://www.yakadent.com/wp-content/uploads/2021/02/Dr.-Esma-DASTA-160x160.png
https://www.yakadent.com/wp-content/uploads/2021/02/Dr.-Esma-DASTA-160x160.png

Diş konusunda hassas olduğum için uzun araştırmalar sonrası bu kliniğe gittim. Çok memnun kaldım,çok güzel ilgilendiler ve tedavi öncesi aklıma takılan soruları ayrıntılı olarak yanıtladılar. Tedavimden de çok memnun kaldım gönül rahatlığıyla gidebilirsiniz 😊

Bizimle İletişime

Geçin!

Yenilikçi, Son Teknolojik Ekipman ve Profesyonel Diş Hekimlerimizle 09:00-19:30 hizmetinizdeyiz.

  https://www.yakadent.com/wp-content/uploads/2021/02/yakadentLOGO2.png

  Kaliteli, ekonomik ve ulaşılabilir sağlık hizmetini toplumun her kademesine ulaştıran, öncülük rolünü üstlenen sağlık merkezi olmayı öngörüyoruz.

  Sosyal Medya

  Herkesin Ağız ve Diş Sağlığını Önemsiyoruz.

  Yakadent Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Tüm hakları saklıdır. 2021

  Copyright 2018 by BoldThemes. All rights reserved.

  Open chat