Ücretsiz Muayene ve İndirimli İmplant İçin Formu Doldurun Sizi Arayalım

 

No form yet! You should add some...

İmplant Diş Tedavisi Nedir ?

İmplant Nedir?

İmplant, eksik olan dişlerin fonksiyon ve estetiğini tekrar kazandırmak amacıyla çene kemiğine yerleştirilen suni diş kökleridir. İmplantlar yaygın olarak dokulara uygun ve son derece dayanıklıdırlar. İmplantların görünümü ve kullanımı çok rahattır, ağızda varlıkları bile hissedilmez.

diş implant

İmplant Çeşitleri Nelerdir?

Değişik şekillerde implant tipleri üretilmiştir. Ancak günümüzde en popüler olan implant tipi ‘vida’ şekilli olanlardır. Diş implantlarının çeşitleri yerleştirildikleri yer ve ağız içi dokulara göredir.

İmplant Çeşitleri Şunlardır.
Subperiostal implantlar
İntramukozal insertler
Endosseöz (endostal) implantlar
Endodontik stabilizatörler.
Transosseöz (Transmandibular) implantlar
Subperiostal İmplantla

İmplant Fiyatları

Diş tedavisi çeşiti ve tutarına bağlı olarak, nakit ödemenin yanı sıra, tedavi birimine kadar taksitle ödeme, kredi kartı ve taksit opsiyonları da mümkün olabilmektedir.
Diş tedavi fiyatları ve implant fiyatları için formu doldurmanız ya da +09505 096 5996 nolu telefondan aramanız yeterli olacaktır.   bizi aramanız yeterli olacaktır.

No form yet! You should add some...

İmplant Yapılırken Ağrı Olurmu?

Uygun anestezi yöntemleriyle implant uygulaması sırasında acı ve ağrı hissetmezsiniz. İmplant Operasyonu yapılırken hastanın isteğine ve durumuna göre lokal ve genel anestezi uygulanabilir. Genellikle implantın yapıldığı ilk gece hafif hissedilen ağrı basit ağrı kesicilerle giderilmektedir. Başarılı bir implant operasyonu sonrasında ise  uzun süreli ağrı beklenmez.

İmplant Videoları

 

İmplant Nasıl Yapılır Animasyonu

Neden Biz?

Ümradent Ağız ve Diş sağlığı Merkezi, alanında uzman doktoralı, yakın ilgi ve profesyonel deneyime sahip personeli ile, hastalarına en iyi tanı ve tedavi hizmeti sunarak yaşam kalitesini artırmayı hedefleyen bir sağlık merkezidir.
Hasta güvenliği ve memnuniyetini her şeyin üzerinde tutan Ümradent Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi alanında uzman bir firmadır. Müşterilerine, sağlıkla ilgili her türlü  konuda daha fazla yardım edebilmek için, sürekli gelişen bir yapıya sahiptir. Ümradent Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, birinci hedef olarak, müşterilerine sunduğu hizmette kendisinden beklenen kalitenin üstünü sunmayı amaçlamaktadır.
Dürüstlük, ekip çalışması, kalite, güven, sürekli gelişim, çevreye saygı ve hoşgörü gibi değerleri her zaman en ön planda tutan firmamızın asıl amacı, hasta memnuniyetini sürekli kılmak, daha sağlıklı ve konforlu bir yaşam sunmaktadır.

Sizde Artık Eksiksiz gülün

Bize Ulaşın

Adresimiz

Bulgurlu Mh. İzzettin Bey Sk No:3 Üsküdar / İSTANBUL

Telefon

+90 505 096 5996 +0216 886 0158

Hizmet Saatlerimiz

7 / 24 Hizmetinizdeyiz

Hemen Ara
Open chat
Merhaba size nasıl yardımcı olabiliriz?
Merhaba nasıl yardımcı olabiliriz?